طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

وب سایت شما می تواند یک پنجره رو به تجربیات و دانشی باشد که می خواهید به مردم ارائه کنید. بسیاری از وب سایت های پزشکی ، تنها از یک صفحه ساده و مطالب راکد تشکیل شده اند و هیچ چیز جذابی در صفحات سایت به چشم نمی آید. یک وب سایت غیر جذاب هم بیماران بالقوه را فراری میدهد!

بنابراین یک پزشک و موسسه پزشکی مدرن، باید از سایت خود برای تحت تاثیر قرار دادن بیماران و مراجعان استفاده کند و در صفحات مربوطه، مدارک و گواهی ها و مقالاتی را در محیطی کاربرپسند، برای کاربران به اشتراک بگذارد تا شایستگی، قابلیت اطمینان و اعتماد شما را به مردم نشان دهد. داشتن یک وب سایت حرفه ای پزشکی امروزه دیگر یک انتخاب نیست، چیزی است که بیماران از شما انتظار دارند. اکثریت مردم اکنون از راهنمایی های پزشکی و مراقبت های بهداشتی به اینترنت مراجعه میکنند و اگر شما امیدوار به جذب بیشتر بیماران با مسائل مربوط به تخصص خود و یا در منطقه محلی خود (SEO Local) هستید، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما توسط حرفه ای ها طراحی شده است تا بتوانید آن را به یک پل ارتباطی بین خود و بیمارانتان تبدیل کنید.

منظور از یک سایت پزشکی حرفه ای چیست ؟

منظور ما از سفارش یک طراحی سایت پزشکی حرفه ای، ایجاد یک سایت پزشکی شیک و مدرن است که در عین سادگی، قابلیت های حرفه ای و بصری زیادی برای جذب مخاطبان در هر سن و سالی داشته باشد.

در حالی که شما ممکن است دانش و تجربیات پزشکی زیادی برای ارائه داشته باشید، بهتر است که وب سایت شما در وهله اول آن را به اصول اولیه و آنچه برای بیماران مفید است، اختصاص دهد. یک طراح حرفه ای سایت اطمینان حاصل می کند که سایت پزشکی شما ظاهری ساده اما جذاب داشته باشد.

ویژگی های الزامی یک سایت پزشکی چیست ؟

یک سایت پزشکی که برای یک پزشک، مشاور، بیمارستان و یا حتی یک آزمایشگاه طراحی می شود، معمولا باید شامل ویژگی های زیر باشد:

طراحی بازتابی: طراحي سايت شما بايد بازتابي از عمل شما باشد. یک طراح سایت حرفه ای به دقت بررسی می کند که کدام ویژگی و توانایی شما میتواند، انعکاس بهتری از حرفه شما برای مردم داشته باشد. سپس این انعکاس را در طراحی سایت پزشکی شما ایجاد می کند. بنابراین یک سایت پزشکی حرفه ای، سایتی است که با رنگ ها و واسط های کاربری مناسب، محیطی جذاب و به دردبخور را برای کاربران فراهم کند که تا زمانی که در سایت هستند، بتوانند از محتوای آن لذت ببرند.

طراحی واکنشگرا (Responsive): بیماران ممکن است بخواهند از سیستم های مختلف (کامپیوتر، تبلت، لپ تاپ، موبایل) به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. بنابراین یک وب سایت واکنشگرا به آن ها اجازه میدهد،که بتوانند از اطلاعات سایت شما، به راحتی استفاده کنند. اگر سایت فعلی شما واکنشگرا نیست، پیشنهاد ما اینست که همین امروز فکری به حالش کنید !

ویرایش و مدیریت آسان: شما احتمالا می خواهید سایت خود را به موقع، با رویدادها، محتوای وبلاگ و هر چیز دیگری که نیازهای شما را برآورده می کند، به روز کنید. یک وب سایت حرفه ای خوب باید بتواند، یک بخش مدیریتی ساده را در اختیار شما بگذارد تا از طریق آن بخش بتوانید تغییرات مورد نیاز خود را به سادگی و بدون ایجاد هیچ مشکلی، اعمال کنید.

سیستم تعیین زمان ویزیت : شما اگر به جای یک بیمار باشید، ترجیح میدهید مدت ها پشت خط تلفن منتظر باشید تا منشی مطب پزشک، وقتی را برای شما تعیین کند و یا در موارد بدتر، مدت ها صدای ضبط شده تلفن های گویا را گوش دهید تا بتوانید با وارد کردن کدهای کسل کننده برای خود وقت قبلی بگیرید یا ترجیحتان بر اینست که به راحتی وارد سایت پزشک معالج خود شوید، و وقت خود را تنها با چند کلیک ساده تعیین کنید ؟
یک سایت پزشکی حرفه ای و مدرن، باید سیستمی را در خود گنجانده باشد، که علاوه بر مطالعه آسان مطالب و معرفی پزشک یا پزشکان یک مجموعه، به راحتی بتواند برای بیماران، وقت قبلی تعیین کند تا هم در وقت کارکنان صرفه جویی شود و هم در وقت بیماران و مراجعان

 

چگونه برای خود یک وب سایت پزشکی سفارش دهیم؟

برای سفارش وب سایت پزشکی، فقط کافیست قالب موردنظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه، فرم سفارش طراحی سایت خبری و وبلاگ را تکمیل، و برای ما ارسال کنید و یا از طریق برگه تماس با ما ، تماس بگیرید و سایت مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در بخش محاسبه تعرفه طراحی سایت میتوانید همزمان با برآورد قیمت طراحی سایت با ویژگی های موردنظر، بعد از طی شدن مراحل و تایید قیمت، سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

 

 
* کلیه مراحل ثبت سفارش و پشتیبانی ها، به صورت تلفنی و یا آنلاین، از طریق سایت (چت آنلاین، ایمیل سایت و ایمیل مدیریت) و پیام رسان تلگرام صورت می پذیرد
 
 
 

فرم درخواست طراحی سایت پزشکی

بعد از تکمیل فرم بالا، تیک گزینه I'm not a robot را بزنید و سفارش خود را ارسال کنید