خدمات طراحی وب سایت

خدمات طراحی سایت وردپرس

ما چگونه به شما کمک میکنیم ؟

  •  طراحی قالب های شیک و جذاب و کاربرپسند
  • طراحی قالب های واکنشگرا برای نمایش در سیستم های مختلف (موبایل، تبلت و ...)
  • طراحی لوگوی شیک و منحصر بفرد
  • تحویل سایت سئو و بهینه شده در صورت درخواست در زمان ثبت سفارش

مشتریان و کاربران اینترنت به شما شانس دوباره برای تاثیر گذاری و جبران خسارت نمی دهند !

دردنیای دیجیتال، سایتی که بتواند در اولین بازدید، تاثیری مثبت روی کاربران بگذارد، برده است. بنابراین اولین چیزی که باید بخاطر بسپارید، یک طراحی سایت کاربرپسند است. کاربران، سایتی را میپسندند که پیچیدگی های غیر ضروری نداشته باشد و دسترسی به بخش های مختلف آن ساده باشد. در عین حال سایتی موفق است که ظاهری زیبا و به روز داشته باشد و در کنار این خصوصیات سرعت لود صفحات آن متناسب با صبر و حوصله کاربر باشد.

محاسبه آنلاین تعرفه طراحی سایت

محسابه تعرفه سایت

0$

با تشکر برای انتخاب ما به عنوان طراح سایت خود، در صورت صحیح بودن اطلاعات تماس، تا حداکثر 24 ساعت آینده با شما تماس میگیریم.

انتخاب نوع سایت

سایت موردنظر شما چه نوع سایتی است ؟ (قیمت ها برای یک سایت کامل با تمامی امکانات مورد نیاز مرتبط با حرفه های متفاوت، برآورد شده اند)

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی و سازمانی

طراحی سایت آموزشی و LMS
طراحی سایت دانلود سنتر فیلم و موزیک و بازی
طراحی سایت پزشکی، کلینیک، بیمارستان و آزمایشگاه
طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت هتل و مهمانسرا
طراحی سایت املاک و مسکن
طراحی سایت پژوهشی و تحقیقاتی
طراحی سایت خدمات هاستینگ

0$

برای ادامه محاسبه، نیاز است تا حداقل یک گزینه انتخاب کنید.

مرحله بعدی

نوع طراحی سایت

نوع طراحی موردنظر خود را انتخاب کنید

طراحی سایت واکنشگرا (طراحی ریسپانسیو - برای نمایش در همه سیستم ها)
0$

برای ادامه محاسبه، نیاز است تا حداقل یک گزینه انتخاب کنید.

مرحله بعدی

انتخاب سیستم مدیریت محتوا

انتخاب کنید که سیستم مدیریت محتوای شما کدام یک از موارد زیر باشد

طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با جوملا
طراحی سایت با دروپال

در صورتی که تمایل دارید به سایت خود، "فروشگاه اینترنتی" اضافه کنید، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید. 

طراحی سایت با پرستاشاپ
طراحی سایت oscommerce

0$

برای ادامه محاسبه، نیاز است تا حداقل یک گزینه انتخاب کنید.

مرحله بعدی

هاست، دامنه و لوگو

مشخص کنید که هاست، دامنه و لوگو دارید یا خیر

0$

برای ادامه محاسبه، نیاز است تا حداقل یک گزینه انتخاب کنید.

مرحله بعدی

اطلاعات تکمیلی


0$

برای ادامه محاسبه، نیاز است تا حداقل یک گزینه انتخاب کنید.

مرحله بعدی

هزینه نهایی (به تومان)

هزینه نهایی برای سایت شما با شرایط دلخواه شما :


خلاصه اطلاعات وارد شده توسط شما

توضیحات اطلاعات مبلغ قیمت
تخفیف :
جمع کل :

 قوانین و مقررات سایت "هیواوب" (لطفا قبل از ارسال فرم به دقت این بخش را مطالعه کنید)

مرکز طراحی سایت "هیواوب" با هدف گسترش و توسعه فعالیت های تجاری، معرفی مشاغل، فروش آنلاین و همچنین امور غیر تجاری از قبیل فعالیت های هنری و آموزشی اقدام به فعالیت های تحت وب از جمله طراحی سایت و بهینه سازی سایت نموده و فعالیت هایی که مغایر با قوانین و مقررات تاکید شده در این بخش باشد را پذیرا نخواهد بود. "هیواوب"  سرمشق های قانونی برای فعالیت های تحت وب خود دارد ، که شامل اصول و مقررات دولتی و دیگری قوانین و مقررات فضای مجازی که به واسطه پلیس فتا و سایر ارگان های ذیربط برای این امر وضع شده اند می شود.

برای استفاده از خدمات "هیواوب" از قبیل خرید دامنه، هاست، سفارشاتی همچون طراحی سایت و طراحی لوگو، باید بسته به انتخاب سرویس گیرنده انجام شود که برای این امر حتما می بایست از اطلاعات هویتی واقعی (با حروف فارسی) و مشخصات و آدرس کامل در هنگام ثبت استفاده شود. چنانچه فردی هویت جعلی در سیستم وارد کند و باعث ایجاد اختلال بیش از 7 روز کاری در فرآیندها و خدمات درخواست شده شود، مدیر سایت "هیواوب" این اجازه را دارد تا ضمن نگه داشتن کامل هزینه های فرد مذکور، خدمات را به صورت یکطرفه و بدون اخطار قبلی از سوی سایت "هیواوب" قطع کند.  

*** لطفا دقت شود که مشتری موظف است قبل از شروع خدمات و بعد از انتخاب "هیواوب" به عنوان کارگزار، 50% هزینه کل خدمات را که در هنگام ثبت و ارسال فاکتور تایید کرده، به حساب "مدیر سایت هیواوب" با هماهنگی قبلی واریز نماید و 50% باقی مانده از هزینه را تا حداکثر 10 روز بعد از اتمام پروژه طراحی سایت یا SEO تسویه کند. در غیر اینصورت مدیر سایت "هیواوب" می تواند بدون بازگشت هزینه اولیه، بعد از 10 روز، سایت مشتری متخلف را از روی هاست کاملا حذف و قرارداد را لغو نماید.***

حفظ و نگهداری از نام کاربری، رمز و امنیت ایمیلی که به عنوان ایمیل مشتری در سیستم ثبت گردیده به عهده کاربر است و در صورت افشای این موارد و هرگونه خسارت وارده، مدیر سایت "هیواوب" هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

سرویس گیرندگان برای انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی موظف به هماهنگی و اخذ اجازه کتبی یا مکاتبه الکترونیک در این خصوص با مدیر سایت "هیواوب" پیش از انجام هر کاری هستند و اثبات موارد تخلف حق تعلیق و لغو قرارداد را بدون بازگشت وجه برای سرویس دهنده میسر می سازد.

عدم استفاده از پاسخ گوی خودکار سرویس های ایمیل ( auto reply ) : عموما سرویس های ایمیل رایگانی مثل گوگل و یاهو امکان ( auto reply ) را برای موارد خاص تعبیه کرده اند ولی متاسفانه این نوع خدمات در جای اشتباهی استفاده می شود. به عنوان مونه اغلب کاربران سرویس های گوگل و یاهو بصورت دائمی Vacation responder خود را فعال کرده اند و با دریافت هر ایمیل، سیستم به صورت خودکار متنی با محتوای مشابه اینکه “ایمیل شما دریافت شد و در اسرع وقت پاسخگو هستیم” برای شخص ارسال می کند که این یک روش بسیار غلط است. در صورتی که همانطور که از اسم این سرویس مشخص است باید برای زمانی استفاده شود که شما به یک مسافرت طولانی رفته و یا چندین روز امکان چک کردن میل خود را ندارید. این سرویس در صورت فعال بودن مشکلاتی را برای سیستم تیکتینگ ما بوجود میاورد و عملا برای ما اسپم می کند و باعث کند شدن فعالیت امور پشتیبانی ما می باشد. ما از شما خواهشمندیم تنها ایمیلی را برای ثبت نام و در سرویس های ما استفاده کنید که این قابلیت در آن فعال نباشد.

سایت "هیواوب"، فقط به ثبت کننده و مالک اصلی سرویس ها جوابگو خواهد بود لذا هر گونه ایمیل، تیکت، پیام یا تماس تلفنی که از سوی سایر افراد گرفته شود جوابی داده نخواهد شد . دلیل این مساله عدم افشای اطلاعات افراد است.

کلیه دامنه های بین المللی با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار وی می باشد، لذا نگهداری و انتقال آن نیز به عهده خود مشتری می باشد. هر گونه سوء استفاده و یا انتقال غیرقانونی یا اشتباهی متوجه سایت "هیواوب" نخواهد بود.

انتخاب نام دامنه با خود مشتری می باشد و پس از اینکه ثبت انجام شد به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه وجود ندارد و وجه گرفته شده پس داده نخواهد شد.

پیش از انقضای مدت ثبت دامنه، مشتری موظف است نسبت به پرداخت و تمدید آن اقدام کند، در غیر این صورت چنانچه تاریخ دامنه گذشته و منقضی شود و توسط اشخاص دیگر ثبت شود، مسئولیتی به عهده سایت "هیواوب" نخواهد بود.

انجام کلیه امور مدیریتی عمومی یک هاست شامل تغییر دی ان اس و … به عهده کاربر و مالک سرویس می باشد و مدیر سایت "هیواوب" تضمینی برای دادن آموزش کار با هاست را نمیدهد اما در صورتی که وقت پرسنل این مرکز این اجازه را بدهد، با کمال میل این امر صورت خواهد پذیرفت.

سطح پایداری و میزان uptime  تضمین شده شبکه و سرویس ارائه شده در ماه، 99% می باشد، بسا اینکه بیشتر اوقات این میزان بیشتر و نزدیک به 100% بوده و همچنین در صورت عدم پایداری شبکه، به میزان دوبرابر زمان down time به دوره ماهیانه سرویس اضافه خواهد شد.

در صورتی که به هر علتی که خارج از اراده سایت "هیواوب"، خللی در تداوم خدمات وارد شود و خدمات هاستینگ و … به صورت موقت یا دائما قطع گردد، هیچگونه مسئولیتی متوجه "هیواوب" نخواهد بود. از جمله این موارد می توان تحریم های سیاسی و اقتصادی، طوفان های خورشیدی، سیل، زلزله، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی و تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و... را عنوان نمود.

انجام عملیات IRC روی سرویس های "هیواوب" ممنوع بوده و این مجموعه سرویس متخلف را بدون هیچگونه اخطار قبلی قطع کرده و حق پیگرد قانونی نیز برای "هیواوب" محفوظ است.

امکان میزبانی و ارائه هاست به وب سایت هایی که بصورت مستقیم یا غیر مسقیم به ارائه خدمات چت می پردازند و همچنین ارائه خدمات کاهش پینگ وجود ندارد.

رعایت قوانین و مقررات کپی رایت محتوا و همچنین طراحی های سفارشی سازی شده در سایت "هیواوب" الزامی است و فروش یا هرگونه استفاده رایگان و غیر رایگان این موارد، بدون هماهنگی قبلی با مدیر سایت، خلاف قوانین است و پیگرد قانونی خواهد داشت.

همچنین مطالب و محتوایی که در سایت های طراحی شده توسط "هیواوب" قرار میگیرد، هیچ ربطی به مدیر سایت و طراح سایت "هیواوب" ندارد و تمام پیگرد های آن متوجه صاحب سایت سرویس گیرنده خواهد بود.

"هیواوب" حق خود می داند که هر یک از خدماتی که از سوی این سایت یا سایر پرتال های ارتباطی که در اختیار مشتری قرار گرفته و بواسطه فعالیتی که مشتری در آن در پیش گرفته باعث زایل شدن حقوق کارمندان و زمان آن ها شده و این زایل شدن حق، شامل مخدوش کردن بالفعل و بالقوه هر گونه حقی از اشخاص ثالث (حقیقی یا حقوقی) شامل حق مولف، حق اختراع، اسرار شرکت ها و اسرار تجاری، علائم و … و همچنین انجام فعالیت های خلاف قانون شامل تبلیغات کاذب، رقابت های ناسالم، تعرض به حریم خصوصی و … می شود و هرگونه فعالیت های غیرقانونی، افترا، تهدید، توهین، فعالیت هایی که باعث گسترش ابتذال می شوند و همچنین فعالیت های نژاد پرستانه و توهین به اقوام و ادیان و فرهنگ ها و بانوان نیز شامل قطع سرویس و بدون بازگشت وجه پرداختی خواهند شد.

*** لطفا دقت شود که مشتری موظف است در ابتدای خدمات و بعد از انتخاب "هیواوب" به عنوان کارگزار، 50% هزینه کل خدمات را که در هنگام ثبت و ارسال فاکتور تایید کرده، به حساب "مدیر سایت هیواوب" واریز نماید و 50% باقی مانده از هزینه را تا حداکثر 10 روز بعد از اتمام پروژه تسویه کند. در غیر اینصورت مدیر سایت "هیواوب" می تواند بدون بازگشت هزینه اولیه، بعد از 10 روز، سایت مشتری متخلف را از روی هاست کاملا حذف و قرارداد را لغو نماید.***  

*در ضمن دقت شود که در صورت بروز هرگونه اختلاف بین دو طرفین کارفرما(مشتری) و کارگزار(مرکز طراحی سایت هیواوب)، از جمله بدفهمی و یا توهین از طرف کارفرما به کارگزار که موجب اختلال در روند پیشرفت کار شود، هیواوب میتواند بصورت یک طرفه و با اطلاع قبلی به کارفرما، پروژه را تا هرجا که پیشرفته است، تحویل کارفرما دهد و قرارداد را بدون بازگشت وجه فسخ و ادعای خسارت نماید.*

مدیر سایت "هیواوب" حق به روزرسانی قوانین را بدون هیچ محدودیتی شامل تغییر یا حذف بخشی از موارد و یا کل آن ها را که در این برگه آمده است در هر زمان و بدون اطلاع رسانی خواهد داشت. قوانین پس از ویرایش یا حذف در وبسایت قابل مشاهده است و این به عهده مشتری است که قبل از تایید هرگونه خدمات سایت "هیواوب"، مقررات را کامل مطالعه کند. در غیر اینصورت مدیر سایت "هیواوب" هیچگونه مسئولیتی را در قبال مشتریانی که این مرحله را رد میکنند و بعدا دچار تخلفات ذکر شده در بالا می شوند، ندارد.

لطفا متن درون عکس را در کادر زیر وارد کنید.

Captcha

سفارش این سایت

نمونه قالب هایی که می توانید برای سایت خود انتخاب کنید

فرم درخواست طراحی سایت وردپرس

بعد از تکمیل فرم بالا، تیک گزینه I'm not a robot را بزنید و سفارش خود را ارسال کنید