طراحی سایت شرکتی و سازمانی

امروزه برای هر نوع بیزینس و شرکتی، راه اندازی یک سایت ضروری است. چه بیزینس شما مربوط به یک کسب و کار کوچک یک نفره باشد، چه یک کسب و کار خانگی باشد و چه یک کسب و کار بزرگ و سازمانی با هزاران نفر کارمند باشد، در هر صورت شغل شما شامل ارائه خدمات و یا فروش محصولات است. درنتیجه باید یک وب سایت برای شروع کسب و کار خود داشته باشید. صرف نظر از روش های بازاریابی دیگر، سفارش طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار شما، مشتریان بالقوه را قادر می سازد تا از طریق جستجوی Google یا از راه های دیگر مانند بروشورهای تبلیغاتی و یا حتی کارت ویزیت شرکت، اطلاعات بیشتری در مورد بیزینس شما کسب کنند.بنابراین داشتن یک وب سایت شرکتی مخصوص بیزینس های مختلف، یکی از راه های کلیدی جهت ایجاد و توسعه مشتریان جدید است.

اگر شما خدمات و یا محصولاتتان را بصورت آنلاین بفروش میرسانید، داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما اجباری است. اما حتی اگر شما چیزی را به طور مستقیم در اینترنت به فروش نمیرسانید، این وبسایت می تواند به عنوان یک بروشور تبلیغاتی اینترنتی، کسب و کار شما را با اطلاعات کامل در مورد کسب و کارتان، به مشتریان ارائه شود. در هنگام ساخت سایت شرکتی خود دقت داشته باشید که ، وب سایت شما باید شامل اطلاعات پس زمینه ای کسب و کارتان، تجربه ها و مدت زمانی که مشغول به کار هستید، همکاران شما و پس زمینه فعالیت آن ها، مدارک و گواهینامه هایی که برای کار کسب کردید و همچنین معرفی چند نفر از مشتریان مطرح شما باشد تا به شما اعتبار کافی برای جذب مشتری را بدهد و اعتمادشان را جلب کند تا آن ها را در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شما را به عنوان کارگزار خود بپذیرند یا خیر، یاری دهد.

ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار و شغل شما می تواند ساده تر از آن باشد که فکر میکنید. شما می توانید این کار را خودتان انجام دهید،البته اگر تمایل دارید که هزینه ها را پایین بیاورید. درغیر اینصورت برای عدم اتلاف وقت و گرفتن بهترین نتیجه، پیشنهاد میکنیم یک طراح سایت حرفه ای را استخدام کنید تا کارهای طراحی سایت شما را انجام دهد. در هر صورت چه خود شما سایت را طراحی کنید و یا آن را بدست کسی بسپارید، درک این موضوع که چقدر یک سایت برای کسب و کار شما حیاتی است را آسان تر کرده اید !
 
 

چگونه برای خود یک وب سایت شرکتی سفارش دهیم؟

برای سفارش وب سایت شرکتی یا سازمانی، فقط کافیست قالب موردنظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه، فرم سفارش طراحی سایت شرکتی و سازمانی را تکمیل، و برای ما ارسال کنید و یا از طریق برگه تماس با ما ، تماس بگیرید و سایت مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در بخش محاسبه تعرفه طراحی سایت میتوانید همزمان با برآورد قیمت طراحی سایت با ویژگی های موردنظر، بعد از طی شدن مراحل و تایید قیمت، سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

 

 
* کلیه مراحل ثبت سفارش و پشتیبانی ها، به صورت تلفنی و یا آنلاین، از طریق سایت (چت آنلاین، ایمیل سایت و ایمیل مدیریت) و پیام رسان تلگرام صورت می پذیرد
 

 

فرم درخواست طراحی سایت شرکتی و سازمانی

بعد از تکمیل فرم بالا، تیک گزینه I'm not a robot را بزنید و سفارش خود را ارسال کنید