طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی چیست ؟

یک وبسایت شخصی، معمولا به گروهی از صفحات وب گفته می شود که در مورد فردی در بخش های مختلف توضیح داده شده است. اساسا اینگونه وبسایت ها شامل معرفی شخصی یک فرد هستند.

در یک وبسایت شخصی معمولا می توان یک بخش وبلاگی و نوشتاری پیدا کرد که فردی در مورد خودش یا تحقیقاتش نوشته است و منحصر به خود اوست. معمولا سایت های شخصی شامل علایق یک فرد،مدارک و تحصیلات، خانواده، تفریحات، دوستان و همکاران، احساسات یا هرچیزی که کاملا شخصی است می باشد.  ممکن است فردی یک سایت شخصی را به منظور نوشتن خاطره ها، کتاب های آنلاین، اشعار، یک موضوع خاص مانند موضوعات سیاسی، سریال های مختلف تلویزیون، سرگرمی های متنوع و پرداختن به موضوعاتی از این قبیل، راه اندازی کرده باشد.

چرا به یک وبسایت شخصی نیاز داریم ؟

دلایل مختلفی برای سفارش سایت شخصی وجود دارد. ولی عمده ترین دلیل آن معرفی شخص به عنوان یک عضو فعال از یک جامعه یا یک شغل خاص است. محبوب ترین دلیل سفارش طراحی سایت شخصی معرفی یک فرد خاص است. برخی هم هستند که سایت های شخصی را به عنوان گالری عکس برای نمایش تصاویر مورد علاقه خود استفاده میکنند. بعضی از افراد هم ممکن است از آن به عنوان شجره نامه خانوادگی استفاده کنند !

وارد کردن تجربیات و خاطرات شخصی نیز از جمله دلایل سفارش یک طراحی سایت شخصی است. این تجربیات را میتوان به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه به صفحات سایت افزود. این صفحات نیز می تواند دارای بخش نظرات باشد تا کاربران و خوانندگان بتوانند به راحتی نظر خود را در مورد مقاله ای که در حال مطالعه آن هستند، بیان کنند.

در حالت کلی وب سایت های شخصی را مکانی برای شناساندن طرز تفکر یک فرد یا یک شغل به کاربران اینترنت می دانند. اگر یک وکیل، پزشک، مهندس، توریست و ... هستید، یک وب سایت منحصر بفرد که شما را به دنیا معرفی کند، می تواند برای کسب و کار و پیشرفت شما در زمینه شغلیتان، بسیار مفید باشد.

چگونه برای خود یک وب سایت شخصی سفارش دهیم؟

برای سفارش وب سایت شخصی، فقط کافیست قالب موردنظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه، فرم سفارش طراحی سایت شخصی را تکمیل، و برای ما ارسال کنید و یا از طریق برگه تماس با ما ، تماس بگیرید و سایت مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در بخش محاسبه تعرفه طراحی سایت میتوانید همزمان با برآورد قیمت طراحی سایت با ویژگی های موردنظر، بعد از طی شدن مراحل و تایید قیمت، سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

 

 
* کلیه مراحل ثبت سفارش و پشتیبانی ها، به صورت تلفنی و یا آنلاین، از طریق سایت (چت آنلاین، ایمیل سایت و ایمیل مدیریت) و پیام رسان تلگرام صورت می پذیرد

 

 

فرم درخواست طراحی سایت شخصی

بعد از تکمیل فرم بالا، تیک گزینه I'm not a robot را بزنید و سفارش خود را ارسال کنید