طراحی سایت خبری و وبلاگ

طراحی-سایت-خبری-وبلاگ

یک سایت خبری، و یا یک وبلاگ، همان روزنامه ای است که به صورت اینترنتی و در ورژن ها و اشکال مختلف برای مطالعه کاربران، در اختیارشان قرار میگیرد. سایت های خبری و وبلاگ ها می توانند یک موضوع خاص و یا چندین موضوع را تحت پوشش قرار دهند و درباره آن برای مردم بنویسند، یا میتوانند شامل خاطرات و ماجراجویی ها و تجربیات یک فرد یا گروهی از افراد باشند.

نشریات روزنامه معتبر با برندهای شناخته شده، می توانند با راه اندازی یک وب سایت خبری خوب با رابط کاربری جذاب، به حفظ بقای نشریه خود کمک کنند. چرا که امروزه ترجیح مردم بر این است که چیزی را مطالعه کنند، که به راحتی و از طریق تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر شخصیشان قابل دسترس باشد. علاوه بر این، با راه اندازی وبسایت خبری، می توان تا حد زیادی در کاهش هزینه ها و آسیب به محیط زیست، به عنوان مثال قطع درختان به منظور تولید کاغذ و چاپ نوشته های روزنامه روی آن ها، صرفه جویی کرد.

البته باید به این امر توجه کرد که سایت های خبری (روزنامه های آنلاین) مانند روزنامه های چاپی، دارای محدودیت های قانونی در قبال شکایت، حریم خصوصی و حق تکثیر هستند که معمولا جرایم سنگینی در ازای شکستن قوانین برای انتشارات آنلاین در اکثر کشورها مانند انگلستان اعمال می شود. همچنین، قانون حفاظت از داده ها در بریتانیا به روزنامه ها و صفحات خبری مربوط می شود. بسیاری از افراد سایت های خبری و وبلاگ را به یک چشم میبینند ولی معمولا وبلاگ حالت شخصی تری دارد و به منظور نوشتن جزییات و یا اتفاقاتی خاص برای مخاطبینی خاص منتشر می شود. در حالیکه روزنامه های اینترنتی در سایت های خبری، اغلب عمومی هستند و موضوعات نوشته آن ها میتواند برای هر قشری منتشر شود. بنابراین قبل از سفارش طراحی سایت خبری و یا وبلاگ، دقیقا مشخص کنید که سایت شما قرار است شامل چه محتوایی باشد و برای چه افرادی بر روی اینترنت قرار بگیرد.

برخی از افراد (خبرنگاران و وبلاگ نویسان) برای سایت خود اطلاعاتی از قبیل عکس و ویدئو که از نظر آن ها مخاطبان بسیاری را جذب میکند، جمع آوری میکنند و مختصرا برای صفحات سایت خود اخبار اینترنتی مینویسند. در واقع قصدشان صرفا اطلاع رسانی به مردم است. در این میان نیز افرادی هستند که سایت های خبری معروف و وبلاگ ها را برای جذب مخاطبان زیاد و به منظور قرار دادن تبلیغات شرکت ها و سازمان های مختلف سفارش میدهند و از این راه درآمدزایی میکنند. برخی از صاحبان وبلاگ ها نیز به اینترنت به عنوان وسیله ای برای نوشتن داستان های متنوع نگاه میکنند و برخی نیز در این سایت ها شایعاتی را نشر و گسترش میدهند. برخی روزنامه های معتبر اخبار خود را هم چاپ میکنند و هم آنلاین منتشر میکنند و تبلیغات طبقه بندی شده در هر دو رسانه را برای کسب درآمد، قرار می دهند.

 

بعضی از وبسایت های خبری دیگر نیز ممکن است کاملا متفاوت از روزنامه های چاپی عمل کنند. از میان برجسته ترین وب سایت های خبری در سراسر دنیا، می توان به لیست زیر اشاره کرد :

 

چگونه برای خود یک وب سایت خبری سفارش دهیم؟

برای سفارش وب سایت خبری و یا وبلاگ، فقط کافیست قالب موردنظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه، فرم سفارش طراحی سایت خبری و وبلاگ را تکمیل، و برای ما ارسال کنید و یا از طریق برگه تماس با ما ، تماس بگیرید و سایت مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در بخش محاسبه تعرفه طراحی سایت میتوانید همزمان با برآورد قیمت طراحی سایت با ویژگی های موردنظر، بعد از طی شدن مراحل و تایید قیمت، سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

 

 
 
* کلیه مراحل ثبت سفارش و پشتیبانی ها، به صورت تلفنی و یا آنلاین، از طریق سایت (چت آنلاین، ایمیل سایت و ایمیل مدیریت) و پیام رسان تلگرام صورت می پذیرد
 
 
 

فرم درخواست طراحی سایت خبری و وبلاگ

بعد از تکمیل فرم بالا، تیک گزینه I'm not a robot را بزنید و سفارش خود را ارسال کنید