طراحی سایت املاک و مسکن

طراحی سایت املاک و مسکن

تکامل فناوری ها و ایجاد تکنیک های جدید باعث شده است که املاکی ها و کارگزاران املاک بتوانند وبسایتی مدرن برای خود داشته باشند. منظور از وب سایت های مدرن هم کاملا مشخص است ! وب سایت های املاک و مستغلات حرفه ای با امکانات جالب و جذاب که کار با آن راحت تر از همیشه خواهد بود. امروزه بسیاری از دایرکتوری های املاک و مستغلات به رقابتی سخت با یکدیگر پرداخته اند. بنابراین کسانی در این رقابت موفق می شوند، که یک وبسایت حرفه ای املاک برای خود داشته باشند که دارای امکانات عالی و استفاده از آن برای کاربران در همه سنین راحت باشد.

 

چگونه برای خود یک وب سایت املاک و مسکن سفارش دهیم؟

برای سفارش وب سایت املاک و مسکن، فقط کافیست قالب موردنظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه، فرم سفارش طراحی سایت املاک و مسکن را تکمیل، و برای ما ارسال کنید و یا از طریق برگه تماس با ما ، تماس بگیرید و سایت مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در بخش محاسبه تعرفه طراحی سایت میتوانید همزمان با برآورد قیمت طراحی سایت با ویژگی های موردنظر، بعد از طی شدن مراحل و تایید قیمت، سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

 

 
 
* کلیه مراحل ثبت سفارش و پشتیبانی ها، به صورت تلفنی و یا آنلاین، از طریق سایت (چت آنلاین، ایمیل سایت و ایمیل مدیریت) و پیام رسان تلگرام صورت می پذیرد

 
 

فرم درخواست طراحی سایت املاک و مسکن

بعد از تکمیل فرم بالا، تیک گزینه I'm not a robot را بزنید و سفارش خود را ارسال کنید