خدمات توسعه سایت های وردپرس

این خدمات برای کمک به مشتریانی است که از قبل قالب وب سایت های وردپرس را تهیه کرده اند و بر روی هاست قرار داده اند. و حالا قصد توسعه آن را از راه های مختلفی همچون، اضافه کردن امکانات جدید به سایت، اضافه کردن فراخوان های آنلاین مثل چت آنلاین و ارتباط مستقیم با شبکه های اجتماعی و یا اضافه کردن برندهای تجاری، انجام سئو و بهینه سازی بر روی سایت فعلی و در کل تغییر ساختار سایت دارند تا به این وسیله پتانسیل سایت را بالا ببرند.

 
 

امکانات فارسی یا چند زبانه

تمام امکانات و توسعه هایی که برای سایت انجام می شود، به زبان فارسی روان می باشد و یا در صورت درخواست مشتری به زبان های دیگر ترجمه می شود. طرز استفاده از آن ها نیز به طورکامل و به صورت رایگان به مشتری آموزش داده می شود.

انتقال محتوا به سایت دیگر

در این نوع توسعه، بنا به درخواست مشتری سایت جدیدی سفارش داده می شود که لازم است محتوای سایت قبلی به داخل سایت جدید منتقل شود تا بتوان امکانات بیشتری به آن اضافه کرد. این کار برای قالب های قدیمی وردپرس انجام میپذیرد.

تبدیل سایت به فروشگاه

افزودن افزونه قدرتمند ووکامرس به زبان فارسی و راه اندازی کامل امکانات آن، برای خریدهای آنلاین مستقیم و غیر مستقیم و یا دانلود به ازای پرداخت به همراه افزودن درگاه های پرداخت مختلف بر روی سایت وردپرس مشتری در صورت پشتیبانی قالب


 

ما چگونه وب سایت وردپرس شما را توسعه میدهیم
مرحله اول : بررسی سایت برای عدم مغایرت با تغییرات جدید

  
در ابتدا ما سایت شما را تست میکنیم تا مطمئن شویم که امکاناتی که میخواهید به سایت اضافه کنید، با نگارش فعلی وردپرس شما سازگاری داشته باشد. قبل از شروع هر عملیات بک آپ کامل از سایت شما جهت اطمینان در هاست ما ذخیره می شود تا در صورت لزوم از آن استفاده شود. از جمله امکاناتی که در پی توسعه یک وبسایت به سایت ها اضافه می شود می توان به فروشگاه اینترنتی، چت آنلاین، اشتراک گذاری مستقیم مطالب در شبکه های اجتماعی، کپی رایت، تجزیه و تحلیل قسمت های مختلف سایت، آمارگیر و صدها امکانات دیگر اشاره کرد.

مرحله دوم : امن سازی و تست ساختار سایت برای عملکرد موثر

با توجه به اینکه سایت شما مربوط به چه موضوعی است، باید بتواند بستر امنی برای اطلاعات کاربران فراهم کند، مسئله مهمی برای پیشرفت سایت شما به حساب می آید. از طرفی خراب بودن لینک ها و صفحه ها و محتوای اضافی و بی مورد نیز از دیگر مواردی است که باید از سایت شما حذف شود. تیم ما در طول پروسه توسعه وب سایت وردپرس، تست کاملی را بر روی محیط و محتوای سایت شما انجام میدهند تا مطمئن شوند که سایت شما به خوبی بر روی هاست قرار گرفته و مشکل فنی از نظر ساختار داخلی و کدهای آن مشاهده نمی شود.


فرم درخواست توسعه سایت وردپرس

بعد از تکمیل فرم بالا، تیک گزینه I'm not a robot را بزنید و سفارش خود را ارسال کنید